System do głosowań Deputy ARS

System "DEPUTY ARS" to nowoczesny system do głosowania, działa w oparciu o technologię radiową

2,4GHz z automatyczną selekcją wolnego kanału transmisji z możliwych 24 kanałów.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

System "DEPUTY ARS" to nowoczesny system do głosowania, działa w oparciu o technologię radiową 2,4GHz z automatyczną selekcją wolnego kanału transmisji z możliwych 24 kanałów. 

Radiowe rozwiązania są odporne na wszelkie zakłócenia pochodzące od świetlówek, telefonów komórkowych i innych urządzeń. System wyposażony w aplikację DEPUTY naszej produkcji, posiadającą niedoścignione dla innych systemów możliwości funkcyjne. System w pełni bezprzewodowy- łączy w sobie zalety mobilnego, lekkiego zestawu z potężnym systemem do wspomagania głosowań. W przeciwieństwie do systemów na podczerwień użytkownik nie jest ograniczony odległością i koniecznością celowania w odbiornik IR, co podnosi komfort pracy i daje gwarancję wiarygodności wyników. Zaletą systemów radiowych jest to, że odbiornik nie potrzebuje "widzieć" nadajnika, może być schowany nawet w kieszeni. 

W porównaniu do systemów głosowania dostępnych na rynku wyróżnia się sterowaniem za pomocą oprogramowania Deputy, charakteryzującego się najwyższą funkcjonalnością. Obsługuje wszystkie typy głosowań co stawia go w czołówce systemów do głosowania. Różnorodność funkcji sprawia, iż z powodzeniem ma zastosowanie w urzędach, na uczelniach i na WZA Mając do dyspozycji możliwości aplikacji DEPUTY prowadzący może szybko i bezproblemowo wprowadzić listę głosowań, przygotowaną wcześniej w pliku Excel. Raporty tworzone są automatycznie z nadaniem tematu i czasu przeprowadzonego referendum. System archiwizuje te dane z możliwością importu do plików pakietu Office. Praktycznym rozwiązaniem są dwa ekrany- roboczy dla przewodniczącego i drugi dla uczestników, prezentujący wyniki wyborów, przedstawiane na ekranie czy telewizorze.

DEPUTY ARS to niezastąpiony system wspierający walne zebrania i rady. Bezprzewodowe, małe i poręczne piloty są proste w użytkowaniu, posiadają czytelną, oznaczoną dodatkowo kolorami klawiaturę co ułatwia obsługę nie tylko osobom starszym. Pilot posiada sygnalizację stanu naładowania baterii, co pozwala odpowiednio wcześniej wymienić baterię i uniknąć problemu. Obszerne walory użytkowe tego systemu stanowią o wysokiej klasie i jakości produktu i zapewniają mu czołowe miejsce wśród konkurencji. Kluczowe znaczenie ma też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzony przez naszą firmę. Nasze produkty można dowolnie konfigurować i rozbudowywać w miarę rosnących potrzeb użytkownika. Oprogramowanie może być dostosowane ściśle do potrzeb użytkownika, od wprowadzenia znaków firmowych, herbu miasta do wyselekcjonowania i dobrania tylko niezbędnych funkcji. Istnieje również możliwość rozszerzenia systemu o funkcje dostosowane indywidualnie dla jednego odbiorcy. Program Deputy jest ciągle aktualizowany, wzbogacany o nowe funkcjonalności i typy głosowań. Aktualizacje programu w okresie gwarancyjnym są udostępniane nieodpłatnie. 

Piloty DEPUTY ARS wyposażone są w wyświetlacz LCD oraz wskaźniki LED informujące o stanie komunikacji pilota (zasięg, kanał nadawania, nr indentyfikacyjny), naładowaniu baterii, dostarczeniu informacji do odbiornika systemu. Do każdego pilota można przypisać w systemie numer indentyfikacyjny, który jest skojarzony z użytkownikiem. Zasięg pilotów ok. 60 m. od odbiornika, podłączonego do komputera przez port USB. Do jednego odbiornika można podłączyć jednocześnie do 500 pilotów DEPUTY ARS

Piloty Deputy ARS
Pilot (oprogramowanie DEPUTY) umożliwia:

 • głosowanie Tak/Nie/Wstrzymał się
 • głosowanie z listy wyboru
 • głosowanie na zarząd
 • glosowanie tajne lub jawne
 • większość, większość zwykła, większość kwalifikowana
  • z różną wagą głosów, z różną ilością akcji
  • z różnymi uprawnieniami (na sali mogą znajdować się osoby dopuszczone tylko do niektórych głosowań)
 • zapis danych użytkownika, uprawnień i wagi głosu
 • tworzenie listy obecności
 • otwarcie zebrania / sesji, nadanie numeru (data tworzy się automatycznie)
 • automatyczne zebranie głosów
 • możliwość zgłoszenia się do kolejki
 • możliwość zgłoszenia się do kolejki ad vocem
 • utworzenie sprawozdania z wynikami głosowania
 • wyświetlenie oraz archiwizacja wyników głosowania
 • kontrolę stanu naładowania baterii w pilotach
 • wyświetlenie wyników głosowania z pomocą projektora, telewizora (2 oddzielne ekrany, dla przewodniczącego i uczestników)Elementem niezbędnym do pełnego funkcjonowania systemu jest komputer / laptop z systemem operacyjnym Windows , z zainstalowanym oprogramowaniem DEPUTY. 

Skład zestawu:

oprogramowanie sterujące PC 1
odbiornik ARS USB 1
pilot 25
walizka transportowa (do 40 pilotów) 1

Specyfikacja:

 

Zdjęcie
myBoard ISG Piloty do głosowania
myBoard ISG Odbiornik
Wymiary
111 x 51 x 8 mm
85 x 25 x 9 mm
Waga
42 g (z bateriami)
110 g
LCD Display
24 x 40 mm
-
Klawiatura
16 przycisków
-
Baterie
3 V CR 2032 (x 2)
-
Odległość transmisji
do 120 m
do 120 m
Częstotliwość
2.4 GHz
2.4 GHz
Oszczędność prądu
tryb Auto Sleeping
-
Kąt odbioru
-
360°
Połączenie
-
USB Port – A
Zasilanie
-
USB 5 V DC
Certyfikat
CE , FCC, RoHS
CE , FCC, RoHS
Gwarancja
3 lata