Tablica interaktywna Esprit Plus- dotykowa

Tablica interaktywna Esprit Plus została wyprodukowana w Polsce. Esprit działa w oparciu o technologię IR czyli na podczerwień. Produkt jest połączeniem tablicy interaktywnej, suchościeralnej i magnetycznej. Atutem tablicy Esprit Plus jest ceramiczna powierzchnia.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 40,00 zł.


Niewątpliwie walorem naszej pierwszej polskiej tablicy interaktywnej jest możliwość wykorzystywania trzech funkcji posiadając wyłącznie jeden produkt. Esprit Plus idealnie nadaje sie do prowadzenia zajęć szkolnych.

Sposób działania – Tablica interaktywna 2x3 ésprit plus działa w oparciu o technologię podczerwieni (IR). Dzięki współpracy z komputerem oraz projektorem zamienia się w duży ekran do pisania. Każdy obraz wyświetlany na tablicy może być edytowany za pomocą wskaźnika lub po prostu palca. 

Pisanie – Istnieje możliwość pisania za pomocą wskaźnika lub po prostu palcem, przy czym napisany tekst natychmiast pojawia się na tablicy i na komputerze, który jest zsynchronizowany z tablicą.

Dotyk – Esprit plus precyzyjnie reaguje na ruchy użytkownika: puknięcie (= kliknięcie), podwójne puknięcie oraz przeciąganie i upuszczanie; natomiast menu kontekstowe (prawy przycisk myszy) aktywowany jest po nieco dłuższym przytrzymaniu w miejscu. Dodatkowe wsparcie – na obu bokach tablicy znajdują się przyciski z najczęściej używanymi funkcjami.

W zestawie:
sterownik i oprogramowanie ésprit plus (do prowadzenia prezentacji) – na płycie CD
instrukcja obsługi
zestaw montażowy
kabel USB – 5 m

Możliwość dokupienia mobilnego stojaka (STE, STEUST).

Specyfikacja

powieszchnia całkowita (szer. x wys. ) - 177 x 129 cm

Powieszchnia użytkowa (szer. x wys. ) - 166 x 117 cm

Przekątna - 80" (203,2 cm )

Grubość tablicy - 3,9 cm

Powieszchnia - ceramiczna

Właściwości powieszchni - suchościeralna

Waga - 23 kg

Technologia - pozycjonowanie w podczerwieni

Sposób obsługi - wskażnik lub po prostu palec

Moc urządzenia - 0,5 W

Rekomendowane parametry komputera - Microsoft Windows - procesor Intel, Amd, 512 MB RAM, XP,Vista,7, posrt USB

Nadruk na tablicy - 12 dotykowych klawiszy z określonymi funkcjami

Komunikacja  z komputerem - USB

Gwarancja - 2 lata na sprzęt i oprogramowanie

Produkty powiązane