Monitor interaktywny Avtek TS 8 Connect 75 Android 13, 8GB RAM, 5 lat gwarancji

Cena: 9 390,00 zł

  • TAK
  • NIE

Nowy Avtek TouchScreen 8 Connect
Przekątna monitora: 75 cali
Rozdzielczość: 4K/UHD (3840×2160)
Matryca VA
Wbudowany system Android 13
wydajny procesor
RAM 8GB, ROM 64GB
Wbudowane mikrofony

CZEKAMY ZA DOSTAWĄ

Przykuwaj uwagę, inspiruj dokładnością i poprowadź prezentację na zupełnie innowacyjnym poziomie dzięki Avtek TS 8 Connect

Android w wersji 13.0 to m.in poprawiona obsługa ekranów dotykowych, poprawiona obsługa multimediów, kompatybilność z najnowszymi aplikacjami oraz jeszcze więcej prywatności.

Możliwość pisania dwoma kolorami w tym samym czasie - prowadź barwną prezentację i przykuj uwagę uczniów lub współpracowników dzięki dołączonymi do zestawu pisakami dwustronnymi.
Funkcja Palm Rejection umożliwia monitorowi ignorowanie przypadkowych dotknięć ekranu dłonią, w czasie pisania po tablicy z wykorzystaniem pisaka.

Mnogość dostępnych portów sprawia, iż monitor jest jeszcze bardziej dostosowany do pracy w dowolnych warunkach oraz podłączenia większej liczby urządzeń. Monitor wyposażono m.in. w złącza USB-C, Display port oraz HDMI Out.

Wbudowany moduł WiFi/Bluetooth pozwala na wygodne, szybkie dołączanie do dostępnych sieci oraz błyskawiczne uruchomienie bluetooth w celu przesyłania plików lub bezprzewodowego podłączenia urządzeń jak głośniki czy słuchawki.

Dokładne sterowanie dotykiem - dzięki technologii Zero Bonding korzystanie z monitora jest jeszcze naturalniejsze. Minimalna przestrzeń pomiędzy wyświetlaczem a szybą ochronną sprawia, że elektroniczny tusz pojawia się tuż pod pisakiem, z ograniczonym do minimum zjawiskiem paralaksy. Poprawia to odczucia pisania dzięki czemu najczęściej używane funkcje monitora interaktywnego notowanie, pisanie czy rysowanie są przyjemniejsze i bardziej intuicyjne.

Wbudowana aplikacja do bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na połączenie z 8 komputerami lub urządzeniami mobilnymi na raz i wyświetlanie do czterech obrazów jednocześnie. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku pozwala na jeszcze wygodniejszą współpracę i eliminuje potrzebę podłączania każdego z komputerów bezpośrednio do monitora.

Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje. Użytkownik z łatwością sam zainstaluje aktualizację kiedy będzie dostępna przez co nie ominą go przyszłe zmiany.

Monitory Avtek TS 8 Connect są przygotowane do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz.

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.

Narzędzie do nanoszenia notatek umożliwia nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej. Narzędzie to umożliwia również korzystanie ze stopera, minutnika, reflektora oraz system do głosowania.

Narzędzie do głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie podsumowanie. I to niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz z zewnętrznego źródła jak laptop.

Funkcje blokowania monitora to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. USB Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem odblokowującym. Aplikacją do blokowania monitora zabezpieczymy go podobnie jak telefon na kod. Jedno i drugie rozwiązanie zabezpiecza sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

Monitory Avtek TS 8 Connect posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji, jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

Poza oprogramowaniem Note do monitora dołączone są dwa kolejne programy: Connect i Capture. Pierwszy służy komunikacji między urządzeniem mobilnym a komputerem PC i pozwala m.in. na przesyłanie obrazu w obie strony i kontrolowanie prezentacji. Sprawia to, że zdalna kontrola monitora z poziomu komputera jest prosta i intuicyjna.

Capture to przydatne narzędzie do nagrywania i edycji prezentacji czy wykładów. Pozwala na nagranie pulpitu komputera Windows i obrazu z podłączonej kamery (lub obu jednocześnie). Capture oferuje również szybką edycję materiałów, które w postaci jednego pliku wideo można zapisać, wysłać do chmury lub opublikować w serwisach takich jak YouTube.

Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego nasz monitor wyposażono w złącze OPS w standardzie Intel umożliwiające podłączenie komputera OPS o zróżnicowanej specyfikacji.

Najlepsi współpracują razem!

Od początku istnienia naszej firmy Interbis Mirosław Walenciak współpracujemy z Producentem i Dystrybutorem marki Avtek - firmą Vidis S.A. Jesteśmy autoryzowanym i wielokrotnie nagradzanym sprzedawcą rozwiązań interaktywnych m.in. monitorów interaktywnych Avtek Easy, Avtek Lite, Avtek Mate i Avtek Connnect. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę zawsze staramy się przekuć w najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Dzięki temu możemy oferować produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania naszych odbiorców.

Nagroda Vidis.jpg

UWAGA: MONITORY AVTEK TS 7 LITE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO PRACY W POZIOMIE (TRYB STOŁU INTERAKTYWNEGO).

Dane techniczne

Producent Avtek
RAM 8GB
ROM 64GB
Jasność 450 cd/m2
Przekątna 75"
Czas reakcji < 6,5 ms
Panel 75" VA
Rozdzielczość panelu 3840 x 2160 4K-UHD
Kontrast 4000:1
Technologia dotyku Podczerwień
Wyświetlane kolory 1,07 miliarda
Kąt widzenia 178 st
Czas reakcji dotyku < 2,5 ms
Sposób obsługi Palec lub dowolny inny przedmiot
Rozdzielczość dotyku 32768 x 32768
Wejścia wideo 3 x HDMI
2 x USB (C)
Wyjścia wideo HDMI
Wyjście audio 2 x mini jack 3.5 mm
SPDIF
Porty komunikacyjne 2 x RJ-45
RS232
2 x USB 2.0
4 x USB 3.0
2 x USB Touch
Wbudowane głośniki 2 × 8W + 2 × 18W
Wymiary monitora 1709 × 1031 × 86 mm
Waga 51,46 kg
Wymiary opakowania 1863 × 1148 × 225 mm
Waga (z opakowaniem) 60,75 kg
Rozstaw otworów montażowych 800 x 400
Dodatkowe funkcje Android OS
Aplikacja do nanoszenia notatek
Czujnik światła
Komunikacja Bluetooth
Komunikacja Wi-Fi
Menu dotykowe OSD
Narzędzie do prowadzenia głosowania
Notowanie na dowolnym źródle
Oprogramowanie Windows kompatybilne z aplikacją do nanoszenia notatek
Slot OPS
USB Media Player
Wgranie własnego logo
Wyświetlanie komentarzy tekstowych na ekranie przez uczestników
Zmiana nazwy źródła sygnału
Akcesoria opcjonalne mobilny stojak
Dołączone akcesoria Kabel USB
Moduł WiFi/Bluetooth
Pilot
Pisaki (2 szt)
Przewód HDMI (3 m)
Przewód zasilający (3 m)
Skrócona instrukcja obsługi
Uchwyt montażowy ścienny
Rozdzielczość 4K (3840x2160)
Jasność 450 cd/m2
Wersja systemu Android 13
Pamięć RAM 8GB

19 innych produktów w tej samej kategorii: