Laboratorium cyfrowe Zestaw FIZYKA PODSTAWA

Laboratorium cyfrowe

Zestaw FIZYKA PODSTAWA

Idealne wyposażenie pracowni fizycznej

Zestaw dedykowany dla szkół, w szczególności dla placówek starających się o dofinansowanie MEN na zakupienie wyposażenia do pracowni przyrodniczych. 

ZŁÓŻ WNIOSEK O DOFINANSOWANIE JUŻ DZIŚ!

W zestawie:

1× MONITOR AVTEK TOUCHSCREEN 5 Lite 65

1× EINSTEIN™ TABLET+3

1× pakiet czujników einstein™ fizyka+


Czujniki wchodzące w skład jednego pakietu fizyka+:

• napięcia +/- 25 V x 1 szt.

• natężenia +/- 2,5 A x 1 szt.

• ładunku elektrycznego x 1 szt.

• siłomierz x 1 szt.

• dalmierz x 1 szt.

Einstein™ Tablet+3 z zainstalowanymi aplikacjami i narzędziami, m.in.: MiLAB oraz einstein™ World. W pełni funkcjonalny tablet Android o przekątnej 10,1” z wbudowanym laboratorium naukowym. Zawiera 10 czujników używanych w większości programów nauczania fizyki, chemii i biologii. Umożliwia jednoczesne podłączenie nawet 8 (przy użyciu einstein Splitter) spośród ponad 50 dostępnych czujników zewnętrznych einstein™. Zaprojektowany z uwzględnieniem innowacyjnych programów nauczania, jest przydatnym narzędziem zarówno w szkolnej klasie, jak i w terenie.

Tablet+3 ma aż 10 wbudowanych czujników: UV, światła, temperatury, tętna, wilgotności, przyśpieszenia, dźwięku, barometr, mikrofon oraz GPS/lokalizacja. Jest to bardzo solidna podstawa do przeprowadzania pierwszych eksperymentów oraz ułatwia późniejszą rozbudowę. Tablet+2 posiada cztery porty do podłączania zewnętrznych czujników, a dzięki einstein Splitter liczbę tą można podwoić. Potrafi też analizować dane ze wszystkich 18 czujników jednocześnie, co pozwala przeprowadzać bardzo rozbudowane doświadczenia.

Einstein™ Tablet+3 to nie tylko laboratorium przyrodnicze, to także w pełni funkcjonalny tablet z systemem Android, który przyda się na innych zajęciach! Uczniowie i nauczyciele mogą pobierać aplikacje, przesyłać pocztę, współpracować w chmurze czy prowadzić wideokonferencje!

Dofinansowanie pracowni

Wniosek o dofinansowanie pracowni

Pobierz (114.5k)

24 innych produktów w tej samej kategorii: