Systemy do testów i głosowania

Prosty sposób na kreatywne zabawy lub realizację sprawdzianów i ankiet? Przedstawiamy systemy do przeprowadzania testów i głosowania, których zasada działania oparta jest na współpracy pilotów z odbiornikiem podłączonym do komputera. Dzięki nim można zorganizować również teleturnieje interaktywne. Każdy pilot posiada zestaw klawiszy pozwalający na wybranie właściwej odpowiedzi bądź odpowiedniej ich kombinacji. Piloty rozdawane są uczniom, którzy za ich pomocą udzielają odpowiedzi na pytania wyświetlone na ekranie. Nad całością przebiegu czuwa pilot prowadzącego, który zarządza przebiegiem pracy.

Uniwersalne narzędzia stanowią wyposażenie sal lekcyjnych, ale również sprawdzają się podczas spotkań szkoleniowych i biznesowych. Wedle własnych potrzeb, wybierać można różne zestawy, które przygotowaliśmy w asortymencie. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

Systemy do testów i głosowania 
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Główne możliwości systemów testów i głosowań

Jak działają urządzenia? W systemach do przeprowadzania testów i głosowania, a także teleturniejów interaktywnych, najważniejszą rolę odgrywają piloty. Wszystkie z nich mają wyświetlacz LCD, na którym widnieją informacje o wybranych odpowiedziach, sile sygnału oraz poziomie naładowania baterii. Obsługiwane są przy pomocy klawiatury alfanumerycznej. Za zasilanie odpowiadają baterie o zróżnicowanym czasie pracy. Dzięki nim prowadzący sprawuje zdalną kontrolę nad sprawdzianami lub zabawami z dowolnego miejsca sali dydaktycznej. 

W zależności od indywidualnych potrzeb wybrać można system do przeprowadzania testów i głosowań dla zróżnicowanej liczby uczestników. Poszczególne warianty nadają się do małych, średnich oraz dużych grup. Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi rozwiązaniami, które pozwalają również na organizację kreatywnych zabawach oraz teleturniejów interaktywnych.

Dlaczego warto wybrać system do głosowania/testów?

Proponowane zestawy to nieoceniona pomoc w edukacji. Systemy głosowań oraz urządzenia w nich zawarte umożliwiają i zapewniają:

  • błyskawiczne sprawdzanie poziomu opanowanego materiału,
  • przeprowadzanie sprawdzianów wiedzy,
  • szybką i obiektywną ocenę rezultatów nauczania,
  • teleturnieje, quizy, interaktywne zabawy itp.,
  • oszczędność czasu na lekcji,
  • natychmiastowe wyniki testu,
  • wyższą efektywność nauczania.

Dostępne zestawy to 24+1, 32+1 i więcej. Zachęcamy do wyboru kompletów wpisujących się w Państwa oczekiwania.

Kategorie