Pracownie językowe - wyposażenie szkoły

Nowoczesne rozwiązania edukacyjne mogą przyczyniać się do poprawy wydajności nauczania. Najlepszym przykładem są pracownie językowe dla szkół. Innowacyjne przestrzenie wyposażone w urządzenia multimedialne pozwalają prowadzić zajęcia lepiej zapamiętywane przez uczniów. Angażują m.in. do treningu wymowy, przystosowując uczestników lekcji do konwersacji w danym języku. Sprawdzają się m.in. w liczniejszych klasach.

Pomagamy w organizacji przestrzeni edukacyjnej, oferując zestawy urządzeń na potrzeby placówek szkolnych. Już teraz zachęcamy, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

Pracownie językowe - wyposażenie szkoły 
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pracownia językowa, czyli nowoczesne rozwiązanie dla szkół

Oferujemy szereg rozwiązań z wieloma funkcjonalnościami, które można dopasować do indywidualnych potrzeb uczniów oraz nauczycieli. Na kompleksowe wyposażenie szkół językowych, a także pracowni w placówkach państwowych składają się m.in.:

  • jednostki centralne,
  • oprogramowanie komputerowe,
  • pulpity uczniowskie,
  • monitory dotykowe,
  • słuchawki.

Zintegrowany system może być sterowany przez nauczyciela bezprzewodowo. Rozbudowane zaś oprogramowanie pozwala dostosować poszczególne funkcje do potrzeb klasy lub trybu nauki w szkole. Przykładowe funkcjonalności to rejestracja audio uczniów, podsłuch uczestników zajęć czy sposobność tworzenia grup dyskusyjnych.

Integralne i kompletne pracownie językowe – cennik wyposażenia zależy od liczby wybranych urządzeń oraz stanowisk pracy. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej informacji.

Zestawy dopasowane do różnych aranżacji

Poszczególne zestawy zawierają panele akustyczne, które odpowiadają za tłumienie fal dźwiękowych. Przydatne m.in. w liczniejszych klasach, gdzie powstający hałas może obniżać komfort i efektywność pracy. Dostępne są w formie modułowej i w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu zostaną dopasowane do różnorodnych aranżacji szkolnych pomieszczeń.

Nowoczesna pracownia językowa – wyposażenie dla szkół objęte jest opieką techniczną. Do nabycia również w leasingu. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Kategorie