Monitory interaktywne

Połączenie tablic interaktywnych oraz tradycyjnych monitorów? Dziś to możliwe! Dzięki naszej ofercie monitorów interaktywnychnowoczesne technologie zawojują przestrzenie szkół, sal konferencyjnych, biur etc.

Monitory interaktywne dla szkół

Monitory interaktywne dla szkół stanowią pomoc edukacyjną, którą trudno przecenić. Ich prostota działania, łatwa obsługa sprawiają, że przygotowanie wykładu bądź lekcji stanie się przyjemnością. Znakomite parametry naszych produktów spowodują zaś, że w czasie prezentacji nic nie zakłóci ich działania. Urządzenia te doskonale sprawdzą się również w czasie wywiadówek i większych szkolnych wydarzeń, pełniąc funkcję tablic ogłoszeniowych. W czasie codziennych, szkolnych dni monitory można używać do emisji szkolnego biuletynu czy radia.

Monitory interaktywne Promethean i Newline

Zgromadzone w naszym asortymencie monitory interaktywne charakteryzują się wysokimi parametrami oraz korzystną ceną. Wśród nich szczególnie cenione przez Klientów są monitory interaktywne Promethean i Newlinez energooszczędnymi matrycami przemysłowymi, wysokiej rozdzielczości Full HD, 4K, dzięki której wyświetlany na nich obraz jest zawsze wyraźny i czysty. Co więcej, nasze produkty cechują się wyjątkową odpornością na uderzenia, co w szkolnych realiach jest niezwykle istotne. Dodatkowo, niektóre modele posiadają specjalne miejsce do zamontowania mini komputerów tzw. slot OPC. Z pewnością w naszej ofercie znajdą Państwo monitory interaktywne, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej szczegółów na temat cen monitorów interaktywnych – zachęcamy do kontaktu!

Monitory interaktywne  Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów

Kategorie

Promocje